loader image

התחדשות עירונית

קבוצת גני טל הינה מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית בישראל,
ומובילה אותו גם היום. לקוחותיה נהנים מהניסיון הרב שצברה הקבוצה במהלך שנות פעילותה הרבות,
כמו גם מהמוניטין אותו רכשה בקרב רשויות מקומיות ומוסדות התכנון.

מתאגדים

כל פרויקט של התחדשות עירונית הוא תוצאה של החלטה משותפת של הדיירים בבניין או במתחם המגורים. משיש הסכמה רחבה דיה להתניע פרויקט, על הדיירים למנות נציגות מטעמם ולפנות לעו"ד בעל ניסיון בתחום שייצג אותם בתהליך מול הרשות המקומית וגורמי המקצוע. מוטב כי חברי הנציגות יהיו בעלי המוטיבציה הגבוהה ביותר לקידום התהליך.

מתקשרים

תפקידה הראשון של הנציגות הוא כמובן לפנות אלינו, החברה היזמית, כדי שנבחן האם הפרויקט המבוקש בר-היתכנות, הן מבחינה תכנונית והן מבחינה כלכלית. במידה שנמצא כי המתחם מתאים להתחדשות עירונית, ינוסח ע"י עו"ד שבחרו הדיירים חוזה אשר יכלול את כל ההגנות והבטוחות שבעלי הדירות זכאים להן מכוח חוק.

חותמים

מיד לאחר גיבוש ההסכם מתחילה מלאכת איסוף החתימות של בעלי הדירות במתחם, במטרה להגיע לרוב הדרוש להתנעת הפרויקט. במסגרת שלב זה אנו בקבוצת גני טל מלווים מקרוב את כל בעלי הזכויות תוך הסבר מתמיד, מתן ייעוץ אישי ואוזן קשבת, בדגש על דיירים קשישים ואנשים עם מוגבלות.

מאשרים

עם השגת כלל החתימות במתחם פונה היזם לוועדה המקומית או המחוזית (לפי סוג הפרויקט) לצורך קבלת אישור מקדמי. לאחר אישור הפרויקט, ניתן האות לתחילת העבודות בשטח עם קבלת היתרי ההריסה והבנייה. משך תהליך קבלת היתר משתנה ונע בין שנתיים לשלוש שנים.

מסודרים

שלב העבודות הגיע – ואיתו הכורח לעבור דירה באופן זמני. החדשות הטובות? – אתם מקבלים שכר דירה מלא מאיתנו. שכר הדירה ניתן לכם לאורך כל תקופת הפרויקט, חשוב לדעת! אנו בגני טל מסייעים ללקוחותינו במציאת הדירה הזמנית בזמן הבניה ,במעבר לדירה השכורה ובחזרה לביתם החדש.

מתחבקים

מזל טוב! אחרי ציפייה ממושכת, ביתכם החדש גמור ומוכן לאכלוס, המפתחות אצלכם ביד, וכעת כל שצריך לעשות הוא רק לעבור, ביתכם החדש נבנה בסטנדרט הגבוה ביותר עם המפרט היוקרתי ביותר שיש כיום בשוק. לחברתנו מחלקה שלמה בטיפול בלקוחות קיימים, בכל בעיה ניתן לפנות אלינו ואנו נטפל בבעיה גם שנים רבות לאחר כניסתכם לדירה החדשה.

הערכים שלנו

מחויבות ללקוחות

אמינות ושקיפות היא לראייתנו הבסיס היציב והאיתן בכל תחומי החיים, וכך בוודאי בפרויקטים של התחדשות עירונית בהם אנחנו, כיזמים, מקבלים לידינו את הנכס הכי יקר שלכם. אנו רואים זאת כחובה וכזכות לשקף לקהל לקוחותינו את התהליך המלא, לכל אורך הדרך.

עמידה בזמנים

מאחורי כל פרויקט יש אנשים, ואנו מחויבים לעמוד בציפיות שלהם. העמידה בזמנים שסוכמו עם הלקוחות היא אבן יסוד בפעילותה של גני טל, משלב תכנון הפרויקטים והקמתם בפועל ועד לאכלוסם. מבחינתנו, עמידה ביעדים שנקבעו מראש היא חלק חשוב ועיקרי בשביעות רצונם הכללית של לקוחותינו.

חיבור לחדשנות

המקצועיות של קבוצת גני טל באה לידי ביטוי גם בחיבורה לטרנדים הכי חמים בשוק, לרבות לפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים, ובאדריכלות פורצת דרך. האסתטיקה העיצובית המוקפדת בכל מיזמי הקבוצה, הן למגורים והן למסחר, היא אחד מסמליה המסחריים של גני טל ומהווה מודל לחיקוי עבור חברות נדל"ן בארץ ובעולם.

איכות הביצוע

הפרויקטים של קבוצת גני טל מאופיינים באיכות בנייה גבוהה, מעבר לזו המקובלת בענף, אשר עומדת בקנה אחד עם סטנדרט המגורים שהקבוצה רואה לנגד עיניה בחזונה האורבני. בנוסף, מיזמי הבנייה שלנו מפוקחים במלואם על ידי גוף מקצועי-חיצוני המעדכן את הרוכשים באופן שוטף אודות כל שלב בהתקדמות הביצוע.

קבוצת גני טל גאה להיות מהחברות
המובילות את ענף הבניה בישראל המובילות את ענף הבניה בישראל

גם הבניין שלכם מתאים לתהליך?

מלאו את הפרטים ונבדוק לכם ללא התחייבות!